Ειδικός Έπαινος για τον ιστότοπο του σχολείου μας

Με πολλή χαρά σας ανακοινώνουμε ότι ιστότοπος του σχολείου μας πήρε Ειδικό Έπαινο στο πλαίσιο του 8ου Διαγωνισμού Ελληνόφωνων Εκπαιδευτικών Ιστοτόπων!

Θα θέλαμε να συγχαρούμε τους μαθητές και τις μαθήτριες του τομέα Πληροφορικής που συμμετείχαν στην ανάπτυξη του ιστοτόπου κατά το σχολικό έτος 2015-2016 και να τους ευχηθούμε καλή σταδιοδρομία.

Επίσης συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες στο διαγωνισμό για το υψηλό επίπεδο της δουλειάς τους αλλά και σε όλους τους μαθητές και τους εκπαιδευτικούς της χώρας που με τις πρωτοβουλίες και τα έργα τους γεμίζουν με όμορφο περιεχόμενο τους εκπαιδευτικούς ιστοτόπους!

Τέλος ευχαριστούμε τη Διευθύντρια του σχολείου μας κα Μαριάνθη Μυλωνά που αγκάλιασε την προσπάθειά μας και στήριξε τη συμμετοχή μας δίνοντάς μας υλικό και ιδέες αλλά κυρίως για την ελευθερία που νιώθαμε συλλέγοντας θέματα, γράφοντας κείμενα και εμπλουτίζοντας τον ιστότοπο με περιεχόμενο.

Οι διαχειριστές του ιστότοπου

A blog about Wordpress design, development , Software and inspiration http://themesharebd.blogspot.com